+48 667 254 321
support@old.photon2.thecamels.pl

|

Język:

  • English
  • Polski
  • Slovenčina

Pozwól dzieciom odkryć świat nowych technologii.
W kreatywny i bezpieczny sposób.

Photon Robot Home Edition
robot młodych odkrywców

Photon Robot Home Edition to najnowocześniejszy na rynku robot edukacyjny, wprowadzający dzieci w świat najnowszych technologii. Robot został stworzony z myślą o dzieciach w każdym wieku, oferując inny zestaw narzędzi dostosowany do różnego etapu rozwoju dzieci, ich możliwości oraz zdolności percepcji. Uczy podstaw programowania, kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów, a przede wszystkim rozwija logiczne myślenie. Wszystko to w najbardziej atrakcyjnej formie - poprzez wyzwania stawiane dziecku!

Robot rozwija się razem z dzieckiem

Photon Robot to pierwszy na świecie interaktywny robot, który rozwija sie razem z dzieckiem. Jego umiejętności są ściśle uzależnione od postępów dziecka. Kiedy wyciągamy robota z pudełka… nie potrafi on zupełnie nic. Dzieci wcielają się w postać mentorów, a ich zadaniem jest pomóc Robotowi nauczyć się wszystkiego od podstaw – jak się poruszać, jakie mamy kolory, jak reagować na interakcję z otoczeniem przy pomocy czujników, w które robot jest wyposażony.

Kodowanie stało się dziecinnie proste!

Photon Robot Home Edition przeznaczony jest do samodzielnej i indywidualnej nauki w domu. Wszystkie aplikacje zostały opracowane, w taki sposób, aby nie wymagały one pomocy ze strony rodzica. Zadania i eksperymenty w aplikacji oparte są o fabularną historię, w której użytkownik pomaga Robotowi pokonywać kolejne wyzwania. Jednocześnie (a zarazem podświadomie) ucząc się przy tej okazji tajników programowania.

Technologia w Robocie

Robot wykonany został z najwyższej jakości komponentów. Konstrukcja jest w pełni bezpieczna dla dzieci. Bez wystających kabli, wymiennych baterii czy bezpośredniego dostępu do układów elektronicznych. Photon Robot posiada wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dostępny również w:

Masz pytania? Wątpliwości?

Rozwiej je, zapoznając się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania!

Co oznacza, że robot rozwija się z dzieckiem?

Oznacza to, że możliwości Photon Robota zależą w 100% od dziecka i jego umiejętności. Po wyjęciu robota z pudełka nie potrafi on nic. Dziecko krok po kroku uczy się jego obsługi, odkrywa czujniki itp.

Moje dziecko nigdy nie programowało, czy poradzi sobie z Photon Robotem?

Tworząc ten produkt, myśleliśmy o dziewczynkach i chłopcach, którzy nie mają żadnego doświadczenia w kodowaniu. Dlatego konsultowaliśmy nasze pomysły z psychologami i pedagodami. Sprawdzaliśmy także,  jak z programowaniem Robota radzą sobie dzieci w grupie wiekowej 6-12 lat. Spotykaliśmy się z nimi w szkołach i na różnych eventach, obserwowaliśmy, jak odkrywają możliwości Photon™ Robota. Dla większości z nich spotkanie z “Photonkiem” było pierwszym doświadczeniem programistycznym. Radziły sobie doskonale.

Co znajduje się w zestawie?

W pudełku znajduje się robot Photon Robot Home Edition, kabel microUSB do ładowania, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, instrukcja bezpiecznego użytkowania oraz zestaw naklejek do customizacji robota. Aplikacje są darmowe, pobieramy je ze sklepu Google Play oraz AppStore.

Photon Robot Home Edition

799,00 

Wszystko czego potrzebujesz, aby pomóc swemu dziecku, stawiać pierwsze kroki w nowoczesnym świecie pełnym technologii.