+48 667 254 321
support@old.photon2.thecamels.pl

|

Język:

  • English
  • Polski
  • Slovenčina

Odkryj magię nowoczesnej edukacji

Photon Robot to najbardziej zaawansowany technologicznie robot edukacyjny, dostępny na rynku. Posiada całą gamę interaktywnych czujników, dzięki czemu stanowi świetne narzędzie dydaktyczne i doskonale urozmaica zajęcia. Jest niezwykle wytrzymały i gotowy do użycia od razu po wyjeciu z pudełka.

Dla młodszych i starszych uczniów

Photon Robot for Education ma zastosowanie na każdym etapie edukacji. Nauczyciele mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych scenariuszy zajęć, aby wprowadzać uczniów w podstawy programowania lub wykorzystać bardziej zaawansowane możliwości, dzięki dostępnym aplikacjom.

Uczy pracy w grupie, rozwija logiczne myślenie

Robot w połączeniu ze scenariuszami dostosowany jest do prowadzenia zajęć grupowych. Pierwiastek kreatywności na zajęciach pomaga uczniom rozwijać umiejętności krytycznego myślenia i współpracy, których potrzebują, aby w przyszłości odnosić sukcesy.

Narzędzie dydaktyczne nowoczesnej edukacji

Robot, jako środek dydaktyczny, pozwala realizować zarówno ogólnorozwojowe zajęcia wczesnoszkolne oraz specjalistyczne przedmioty techniczne czy informatykę. Dla każdego etapu edukacji przygotowano odrębne aplikacje i obudowę metodyczną zgodną z wymaganiami określonymi przez podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Przedszkole
Szkoła Podstawowa
Szkoła Średnia

Platforma edukacyjna

Wszystkie dostępne materiały dydaktyczne, dostępne są bezpłatnie, z każdego miejsca, w formie online. Przygotowane scenariusze zajęć dają ogromne możliwości i elastyczność, podczas planowania oraz realizowania lekcji.

Tworzona przez nauczycieli.
Dla nauczycieli

Dołącz do społeczności nauczycieli i korzystaj z gotowych scenariuszy zajęć! Twórz własne i pozwól innym czerpać inspiracje.

scenariospl

Poznaj dedykowane scenariusze prowadzenia zajęć

Opracowane przez najlepszych ekspertów i nauczycieli. Stworzone, aby zapewnić najwyższą jakość edukacji dla dzieci od wieku przedszkolnego, aż po młodzież w szkole średniej.

Przedszkola i klasy 1-3

Odkryj nowe sposoby na stymulowanie rozwoju najmłodszych dzieci

Klasy 4-6

Zobacz co Robot może wnieść do zajęć, nie tylko z programowania

Klasy 7-8 i wyżej

Przekonaj się, że programowanie to przygoda nie tylko dla najmłodszych

Dostępne aplikacje i integracje

Teraz możesz w łatwy sposób poszerzyć gamę narzędzi dydaktycznych używanych podczas zajęć. Photon Robot to nie tylko urządzenie połączone z aplikacjami mobilnymi.

Pobierz Photon Magic Bridge i wykorzystaj możliwości Photon Magic Dongle, aby pracować z komputerem, tablicą interaktywną. Programuj ze swoimi uczniami za pomocą Scratch, Javascript czy Python.

Photon Robot for Education

999,90 zł

Dedykowana wersja edukacyjna, wzbogacona o nowe możliwości i materiały edukacyjne. Dostępna jedynie w wyłącznej dystrybucji na rynku edukacyjnym.

pudelko